Kes me oleme ja millega tegeleme?

Värskas üles kasvanud poistel Veikol, Jaanil ja Sergeil tekkis ühine huvi parkouri vastu. Mitmeid aastaid treenides minimaalsetes tingimustes muutis aga arengu küllaltki aeglaseks ning pani poiste loovuse tööle. Koos kooli huvijuhiga Viivikaga tekkisid suured unistused ning loodi kohe MTÜ. Samuti sai edukaks projekt, mille abil soetati parem treeningvarustus. Vastutasuks korraldati parkour'i ja slackline'i treeninguid Värska Gümnaasiumi saalis.

Oleme MTÜ Vabadussport ja tegeleme slackline'i ja parkour'iga. 
Tegutseme MTÜ'na juba 5ndat aastat.

Liikmed: Jaan Roose, Veiko Jänes, Sergei Vertepov, Reimo Kivine, Kevin Hallop

Viime läbi töötubasid kõikjal Eestis. Oleme käinud nii noortekeskustes, koolides, festivalidel ja kõiksugustel üritustel.

Pakume vingeid showsid nii siseruumides kui ka õues. Esinenud oleme tänavatel ja parkides, klubides ja pubides.

Osaleme igasugustes video-ja filmiprojektides. 

Mis on slackline? 
On kahe tugipunkti vahele paigaldatud elastne nailonlint, millel harjutatakse tasakaalu seistes, kōndides ning oskuste arenedes tehakse trikke alates spagaadist lōpetades saltodega!

loe veel...

Mis on parkour?

Parkour on liikumiskunst, mille põhimõtteks on kiire edasiliikumine, kasutades selleks oma teele ettejäävaid takistusi. Lihtsamalt öeldes on see erinevate takistuste kiire ületamine. Takistusteks võib olla mitmeid erinevaid objekte, seinad, käsipuud, trepid jne. Parkouris kasutatakse mitmeid erinevaid tehnikaid takistuste ületamisel. Takistust nähes, mõeldakse, milline tehnika oleks kõige tõhusam kasutada selle ületamiseks. Parkour on see, mida sa teeksid, kui peaksid näiteks kurjategija eest ära jooksma.

loe veel...